Предлаган от JAR Computers

TP-Link TL-SM321B, 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Модул, 10км

(0)
44.50 лв.
Предлаган от JAR Computers

TP-Link TL-SM321A, 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Модул, 10км.

(0)
79.46 лв.
Предлаган от JAR Computers

TP-Link TL-SM311, Gigabit SFP модул, Single-mode, LC interface, до 10км.

(0)
41.46 лв.
Предлаган от JAR Computers

TP-Link TL-SM311, Gigabit SFP модул, Multi-mode, LC interface, до 550/275m

(0)
41.15 лв.
Предлаган от JAR Computers

TP-Link TL-SM221B,100Base-BX WDM Bi-Directional SFP Модул, 15Km

(0)
45.04 лв.
Предлаган от JAR Computers

SFP+ модул Ubiquiti UF-SM-10G, 2x LC интерфейс, до 10000m, Single-Mode

(0)
104.32 лв.
Предлаган от JAR Computers

SFP+ модул Ubiquiti UF-MM-10G, 2x LC интерфейс, до 300m, Multi mode

(0)
88.09 лв.
Предлаган от JAR Computers

SFP модул Ubiquiti UF-SM-1G-S, LC интерфейс, BiDi, до 3000m, Single mode

(0)
43.96 лв.
Предлаган от JAR Computers

SFP модул Netgear AXM765-10000S, SFP+ към 10G Base-T, до 30m, Single-mode

(0)
804.91 лв.
Предлаган от JAR Computers

SFP модул MikroTik S-3553LC20D, LC интерфейс, до 20000m, Single mode

(0)
125.03 лв.
Предлаган от JAR Computers

SFP модул HP QK724A, SFP+ LC Duplex, до 100m, Multi-mode

(0)
207.33 лв.
Предлаган от JAR Computers

SFP модул Digitus DN-81000-02, SFP към LC Duplex, до 550m, Multi-mode

(0)
56.63 лв.
Предлаган от JAR Computers

SFP модул Dahua PFT3970, 1x LC интерфейс, до 20000m, Single-Mode

(0)
107.96 лв.
Предлаган от JAR Computers

SFP модул Dahua PFT3960, 1x LC интерфейс, до 20000m, Single-Mode

(0)
72.76 лв.
Предлаган от JAR Computers

SFP модул Dahua PFT3950, 2x LC интерфейс, до 2000m, Multi-mode

(0)
68.06 лв.
Предлаган от JAR Computers

SFP модул Cisco GLC-TE=, 1x Ethernet 1000Base-T(RJ-45), 1 Gbps, за Cat5

(0)
442.49 лв.
Предлаган от JAR Computers

REPOTEC MOD-MGSX550, мрежови SFP модул, Multi Mode, 850nm

(0)
22.79 лв.
Предлаган от JAR Computers

Opzoon SFP-LX, 1000BASE-LX, SFP модул, 1310nm/SMF/10km or 1310nm/MMF/550m

(0)
26.01 лв.
Предлаган от JAR Computers

MikroTik FTC, 1x Lan1000, 1x SFP, 12-57V

(0)
74.64 лв.
Предлаган от JAR Computers

Cisco MGBSX1, мрежови SFP модул, LC connector, 1Gbps

(0)
193.45 лв.
Показва 1 до 20 от 23 (2 страници)