Оптичен пач кабел, LC(м) към SC(м), 50/125, мулти мод, 2m в Свързващи пач оптични кабели -  | Alleop

Оптичен пач кабел, LC(м) към SC(м), 50/125, мулти мод, 2m

17.25 лв.
Предлагано от:

JAR computers

4.7

(19) Ревюта

Производител:Noname
Модел: FO Patch Cord LC/SC 50/125 Duplex 2m MultiMode
Наличност: Изчерпано количество!
100 000 доволни клиенти
Продукти на конкурентни цени
Бърза и сигурна доставка
Проверка на пратката
Сигурно плащане

Описание

FO Patch Cord LC/SC 50/125 Duplex 2m MultiMode

Мнения и оценки

Напиши мнение!

Забележка: HTML не се поддържа!

Оценка: Лош           Добър